O firmě

„Od poradenství až po montáž u zákazníka“

Firma ERVINA Skuteč má se zakázkovou výrobou nábytku dlouholeté zkušenosti, na trhu působí již od roku 1990. Vybavení interiéru nábytkem zahrnuje komplexní poradenství pro zákazníky a to od prvotního náhledu přes prostorový a materiálový návrh, zaměření, výrobu, dopravu až po odbornou montáž sestav a následný servis.

Široký sortiment výroby zahrnuje výrobu kuchyňských linek, jídelních a pracovních stolů, vestavných skříní, ložnicového nábytku a postelí, nábytku do obývacího a dětského pokoje, koupelnového nábytku a zařízení kanceláří, pracoven i skladů.

Naše firma nabízí komplexní řešení interiéru bytu, domu či kanceláře jako celku. Nabízíme výrobu typického i atypického nábytku respektujícího požadavky zákazníka a prostorové podmínky zařizovaných prostor s přihlédnutím k základním ergonomickým požadavkům respektujícím rozměry a fyziologii lidského těla.

Zákazníkům nabízíme neobvykle širokou nabídku kvalitních materiálů různých dekorů a barev s možností různé povrchové úpravy. Užité materiály garantují dlouhou životnost, tvarovou stálost, vysokou pevnost a oděruvzdornost. Nábytek je vybavován kvalitními doplňky a kování s doživotní zárukou předních výrobců.

Výroba nábytku je doplněna širokou nabídkou vestavných i samostatně stojících elektrospotřebičů, typizovaných i atypických certifikovaných matrací a roštů od předních českých i zahraničních výrobců.

Filozofií a hlavním cílem naší firmy je vždy spokojený zákazník a jeho pozitivní reference.

Jsme český výrobce nábytku a kuchyní.