Kuchyně na míru

Vyrábíme tvary kuchyní:

 • kuchyně tvaru I – klasické rovné kuchyně
 • kuchyně tvaru L – rohové kuchyňé
 • kuchyně tvaru U – kuchyně tvaru písmene U
 • kuchyně tvaru I I – kuchyňská linka která je souběžná na protichůdných zdech
 • - individuální a profesionální přístup při realizaci zakázky
 • - vysoká kvalita zpracování
 • - řídime se posledními trendy
 • - dodržování standardu DYNAMIC SPACE
 • - výroba z prvotřídních materiálů s dlouhou životností a s ekologickým certifikátem
 • - elegantnost s moderními prvky
 • - snadná údržba

Naše kuchyně vlastní výroby nabízejí široký výběr snadno udržovatelných materiálů různých barevných kombinací garantujících dlouhou životnost, tvarovou stálost, pevnost a oděruvzdornost, kvalitní pracovní postformingové desky, velký výběr kování s doživotní zárukou, různé varianty nerezových a granitových dřezů a kuchyňských doplňků. V případě zájmu lze samozřéjmě kuchyň vybavit vestavnými elektrospotřebiči.
Nejdůležitější je Váš výběr tipu kuchyňské linky a tím vyčlenění z celé škaly variant materiálů a povrchových úprav. Né každá kombinace materiálu je vhodná k danému stylu. Nabízíme klasické kuchyně, moderní kuchyně, rustikální kuchyně a ekonomické kuchyně.
Tváří každé kuchyně jsou kuchyňská dvířka, která tvoří její konečnou podobu.
Proto nabízíme široký výběr kuchyňských dvířek, která se liší stylem, materiálem, povrchovou úpravou a zpracováním. Nabízíme dvířka z lamina, foliovaná, stříkaná, hliníková, dýhovaná a dřevěná.
Nedílnou součástí je odborné poradenství a zaměření kuchyně na místě přímo u zákazníka. Zdarma zhotovíme návrh kuchyně společně s cenovou kalkulací. Samozřejmostí je doprava a odborná montáž včetně zabudování spotřebičů.

Moderní kuchyně

Moderní kuchyň se vyznačuje především jednoduchostí desinu za použití moderních materiálu. Požívají se hlavně dvířka ve vysokém lesku. Převážně stříkana, foliovaná a hliníková. Výklopná dvířka, široké zásuvky, otevřené police. Středové varné centrum.

Rustikální kuchyně

Rustikální kuchyň se vyznačuje stylovými rámečkovými dvířky s vytráží, nebo výpletem s klasickým otvíráním. Převážně se používají dvířka foliovaná a dřevěná. Kuchyň je doplněna o barevně sjednocené spotřebyře a doplňky v bílé, černé, měděné nebo bronzové barvy mnohdy zlatě zdobené.

Klasické kuchyně

Klasická kuchyň se vyznačuje plnými, nebo rámečkovými dvířky, které mohou být doplněny o skleněnou výplň. Používají se hlavně dvířka fóliovaná, stříkaná a dřevěná, převážně v matném provedení. Často využívaná je kombinace klasických dvířek a výsuvných zásuvek.

Ekonomické kuchyně

ekonomciká kuchyň se vyzačuje jednoduchostí v moderním stylu za pužití kvalitních laminových a posformingových materiálů. Jedná se o kuchyně, které jsou cenově dostupné, ale přitom stále atraktivní díky široké nabídce barevných dekorů. Kuchyňské linky vyrábíme přímo na míru dle požadavků zákazníka.
Nabízíme:
- materiály (KAINDL, KRONO, EGGER, …) – kování (Blum, Hettich, Grass, Siro, …)
– kuchyňské dřezy (Franke, Pyramis, Alveus, Blanco, …)
– kuchyňské doplňky (Hettich, Peka, Kesseböhmer, …)
– kuchyňské spotřebiče (Hotpoint, Concept, Samsung, Bosch, Siemens, Whirlpool,
Electrolux, Mora, ECG, … )